Kullanım Şartları

Yazılar

 

http://www.acity.com.tr web sitesi Acity Outlet Alışveriş Merkezi'ne ait bir web sitesidir. Site içerisinde Acity Outlet Alışveriş Merkezi'ne ait haber, görsel ve yazıları bulabilirsiniz.
 

Sitedeki Linkler

http://www.acity.com.tr sitesine dış kaynaklara giden açık linkler yerleştirilmiştir. Dış kaynaklı sitelerin içerikleri takip edilmediği için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır.
 

İçerik Kullanımı

http://www.acity.com.tr tarafından yazılan yazıların ve http://www.acity.com.tr  tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde , ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür. Sosyal Ağ paylaşım butonlarını kullanarak site içeriğini dış kaynaklarda paylaşmanız ve önermeniz ziyaretçinin inisiyatifindedir.
 

Kullanım Şartları

- Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.

- Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına yada sitenize yerleştirmek zorunda değilsiniz. Kaynak belirtmek isterseniz alt kısımdaki şablonları kullanabilirsiniz.

1. Bu yazı  http://www.acity.com.tr'den alınmıştır.

2. Kaynak : http://www.acity.com.tr

3. Yada sitenizden  http://www.acity.com.tr adresine link vermelisiniz.

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz her türlü hukuki şartları uygulama hakkını  http://www.acity.com.tr adına Acity Outlet Alışveriş Merkezi saklı tutar.

 

 

© 2018 A City Alışveriş Merkezi. Bütün hakları saklıdır.